Unknow
fot. www.pixabay.com

Aby dowiedzieć się czegoś więcej o najważniejszych kwestiach technologicznych, potrzebujesz dobrego źródła informacji. Światu i jego przemianom na dzisiejszej scenie technologicznej towarzyszy wiele nowości, które widać co chwilę na przykład, gdy odwiedzasz popularne, legalne kasyna w Polsce. Dzięki temu wiedza o nowych trendach pomaga uczyć się nowych rozwiązań do stosowania na co dzień. W tym celu podajemy tutaj świetne blogi technologiczne, które są odniesieniami do tych tematów w Polsce.

Wiedza na temat wiadomości o internecie, komputerach, telefonach komórkowych, aplikacjach, startupach, oprogramowaniu, serwerach, sprzęcie, gadżetach, grach i rozrywce jest niezbędna dla pokolenia, które oddycha technologią, aby być odpowiednio poinformowanym i połączonym. W tym kontekście ważne jest, aby być na bieżąco z nowościami, recenzjami produktów i trendami w głównych gorących tematach tego ogromnego świata technologii.

Każdy informatyk i fan nowinek technologicznych musi być na bieżąco, technologia informacyjna to obszar, który nieustannie się zmienia, a ci, którzy nie aktualizują, pozostają w tyle. Mając to na uwadze, postanowiliśmy podzielić się tutaj naszymi ulubionymi blogami i witrynami poświęconymi o technologii tak, abyś mógł być na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje i dowiedzieć się więcej o tym technologicznym wszechświecie.

Benchmark.pl

Ten serwis online został uznany za bardzo istotny w odniesieniu do produkcji treści w środowisku cyfrowym. Ponadto odpowiada za wiele nowinek technologicznych i analiz dotyczących gadżetów, nauki, firm, gier i kultury geeków.

Pure PC

PurePC to świetna platforma, która rozpowszechnia informacje o technologii wśród wszystkich zainteresowanych osób. Dlatego zawiera wiele samouczków i wiadomości na temat urządzeń mobilnych, systemów operacyjnych, oprogramowania, produktów i aktualizacji rynkowych. 

Spidersweb

Mając duży wpływ na scenariusz blogowania technologicznego, Spidersweb daje nam referencje w różnych obszarach, w których można wykorzystać technologię i koncentruje się na produkcji treści w Internecie, a także w telewizji. Stąd niektóre istotne tematy poruszane na blogu dotyczą kariery, nauki, sieci społecznościowych, motoryzacji, biznesu, zdrowia, kina, programowania i bezpieczeństwa w chmurze. Wszystko to wiąże się z dużą ilością wysokiej jakości technologii, skierowanej do tych, którzy najbardziej interesują się wytycznymi.

Niektórzy wprawdzie narzekają na dość płytkie zagłębianie się w omawianą tematykę, ale jest to raczej witryna dla tych, którzy nie są specjalistami. Portal ten jest jednym z najbardziej znanych w Polsce, jeśli chodzi o technologię. Jego zawartość, głównie w formacie wideo, jest pokazywana w Internecie oraz na kanałach telewizji kablowej AXN i Sony.

Zwykle, gdy pojawia się coś nowego w branży technologicznej, to właśnie na tej stronie dowiadujesz się jako pierwszy. Obejmuje wszystko: wiadomości, samouczki, gry, projektowanie stron internetowych, grafikę komputerową, rzeczywistość wirtualną, sprzęt i urządzenia, sieci społecznościowe i wszystko inne, co ma związek z rynkiem cyfrowym.

PCLab

PCLAB dzieli się doświadczeniami i tworzy recenzje gadżetów, wiadomości o urządzeniach, sieciach społecznościowych i Internecie, z wieloma cennymi wskazówkami. W tym sensie nie mniej ważne, strona zawiera i produkuje podcast o wpływie technologii na naszą codzienną rutynę — PCLAB

Strefa Kodera

iMasters to multimedialny portal informacyjny skierowany głównie do twórców aplikacji, z tematami dotyczącymi zaplecza, frontendu, projektowania i doświadczeń użytkowników, interfejsów API i mikrousług, internetu rzeczy, sieci, serwerów, bezpieczeństwa i głównych zmian w systemie iOS i Android. Ponadto ma ponad 450 tys. profesjonalistów, którzy codziennie publikują treści skupione na sieci.

Komputer Świat

Komputer Świat to kolejna dobra strona, na której można być na bieżąco  z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Podobnie jak Benchmark.pl ma propozycję objęcia wszystkich spraw związanych z IT. Możesz przeczytać o trendach branżowych na całym świecie, a nawet uczestniczyć na przykład w bardzo aktywnym forum poświęconym technologii. 

Gry-online.pl

W Gry-online.pl masz portal pełen artykułów, newsów i podcastów obejmujących tematy związane z grami wideo i nowościami w segmencie technologicznym.  Jeśli chcesz nadrobić zaległości, możesz przejść do sekcji Encyklopedia na stronie, aby uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych artykułów na temat historii gier wideo i informacji na ich temat.

PCWorld

Portal  PCWorld  dostarcza treści na tym samym poziomie jakości, co w czasopismach drukowanych przez tego samego wydawcę. To dobre miejsce na rozpoczęcie przygody z aktualizacją, ponieważ witryna regularnie publikuje wiadomości i trendy dotyczące polskiego i zagranicznego rynku technologicznego.

PracawIT

PracawIT jest serwisem skierowanym do profesjonalistów, którzy chcą specjalizować się w IT i rozwijać karierę. Głównymi odbiorcami portalu są menedżerowie i kadra kierownicza w danym obszarze. Na stronie znajdziesz raporty o przeciwnościach, z jakimi borykają się profesjonaliści w tym segmencie, a także propozycje rozwiązań dla każdej sprawy. Obejmuje również takie tematy jak przywództwo korporacyjne, innowacje, rozwój umiejętności i transformacja biznesowa.

TechCrunch

Oto pierwsza zagraniczna witryna na naszej liście. Większość technologii wdrażana jest już wcześniej w krajach pierwszego świata, takich jak:

  • Stany Zjednoczone;
  • Kanada;
  • Anglia;
  • Francja; 
  • Niemcy, a dopiero po pewnym czasie docierają do Polski.

W ten sposób śledzenie dobrej witryny światowej może być bardzo interesujące dla twojej aktualizacji. TechCrunch  to dobry początek, ponieważ jest skierowany do światowego rynku startupów i powiązanych technologii.  

Komórkomaniak

Komórkomaniak zawiera artykuły odnoszące się do różnych obszarów technologii, takie jak recenzje telefonów komórkowych,  artykuły  dotyczące sprzętu i bezpieczeństwa informacji. Dodatkowo posiada obszar, w którym możliwe jest porównanie specyfikacji technicznych pomiędzy smartfonami, co pomaga użytkownikowi przy zmianie urządzenia.

Witryna zawiera również kilka artykułów z samouczkami na temat użytkowania i objaśnieniami różnych aplikacji. Dla miłośników gier, filmów i popkultury jest strefa specjalnie zaprojektowana dla kultury geeków.

Inną interesującą przestrzenią są kupony rabatowe, ponieważ Komórkomaniak współpracuje z kilkoma sklepami, które oferują lepsze ceny na różnego rodzaju produkty.

Antyweb

Antyweb to strona zawierająca wiele artykułów związanych z technologią i grami wideo. Jego treść jest bardzo techniczna, wyjaśniająca i dydaktyczna. Jest doskonały dla każdego, kto szuka informacji o sprzęcie i oprogramowaniu, ze szczegółowymi artykułami o tym, jak  działa przetwarzanie w chmurze, bezpieczeństwo informacji,  internet rzeczy  itp.

Ponadto Antyweb zawiera sekcję, która oferuje wiele wskazówek i samouczków na różne tematy, w tym projektowanie stron internetowych i tworzenie stron internetowych.

Dobre Programy

Dobre Programy  to  strona, która dostarcza aktualności o dużych firmach na rynku technologicznym. Jego zawartość obejmuje krajowe i międzynarodowe premiery produktów.

Inną ciekawą funkcją jest to, że oferuje obszerną zawartość w postaci podcastu. Dobre Programy oferuje również pełne recenzje różnych produktów, takich jak gry, telefony komórkowe i notebooki, a także oferuje kupony rabatowe dla partnerów.

Nadążanie za stronami technologicznymi jest niezbędne, aby być na bieżąco i poznawać nowe trendy, które można zastosować w Twojej firmie. Więc teraz, gdy znasz najlepsze portale IT, nie trać więcej czasu: zacznij aktualizować siebie i rozwijać swoją karierę, a także rozszerzaj swoją wiedzę, jeśli jesteś zainteresowany technologią tylko hobbystycznie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!