Bayer Leverkusen
fot. www.bayer04.de

Niektórzy zadają sobie pytanie, czy grając w maszyny hazardowe w kasynach internetowych, można w ogóle coś zarobić? Albo czy można takie granie uznawać na przykład  jako pewny zarobek, czy może jako okazjonalny? A może lepiej potraktować tę przygodę w hazard online jako świetny sposób na spędzenia wolnego czasu w weekendy lub po pracy?

W tym artykule staramy się odpowiedzieć na powyższe pytania. Zobacz więc czy zarabianie pieniędzy na graniu w gry hazardowe w kasynach online jest w ogóle możliwe. Zapraszamy zatem do przeczytania poniższego artykułu!

Po pierwsze ? kilka faktów o graniu w gry w internetowy kasynie

W przypadku  branży hazardowej online, to jest ona w ostatnim czasie jedną z najszybciej rozwijających się branż w internecie. Istnieje wiele różnorodnych internetowych kasyn, w których można wygrać czasami naprawdę duże pieniądze. 

Zapewne każda osoba, która potencjalnie chce zostać graczem w kasynie internetowym, zastanawia się, czy można opłacalnie grać na realną kasę. Ponieważ nie ma co tu ukrywać, że granie w gry hazardowe, to pewne ryzyko z racji tego, że wszelkie gry hazardowe online, to gry losowe, a więc jest tu potrzebne w większości przypadków szczęście, aby móc wygrać jakiekolwiek pieniądze.

Po drugie ? czy można granie w hazard traktować jako pewny rodzaj dochodu?

Na pewno uprawianie hazardu w kasynach internetowych, dać może potencjalne dużego stopnia wygrane, a także te skromniejsze, aczkolwiek trzeba się także liczyć z przypadkami przegranych, co jest rzeczą naturalną w tejże branży. Jak już wspomnieliśmy wyżej, gry hazardowe są grami losowymi, a więc nie ma tutaj pewnej strategii na wygrywanie. Dlatego nie można grania w hazard online uznawać jako dodatkowe źródło swojego dochody, a już na pewno nigdy jako główne źródło domowego budżetu.

Oczywiście w przypadku sprzyjania nam szczęścia w grach hazardowych online, możemy liczyć na większe lub mniejsze wygrane. Warto więc ten sposób rozrywki i zarobku traktować jako ekstra pensję lub dodatek do niej, lecz nigdy jako pewniak w naszej comiesięcznej pensji. Będzie to na pewno mądre i odpowiedzialne podejście do uprawiania sieciowego hazardu.

Przy tym nigdy nie wolno nam zapomnieć o ważnym fakcie, że granie w gry hazardowe w kasynach internetowych powinno być odpowiedzialn? i powinno odbywać się w legalnie działających kasynach internetowych, które posiadają legalizację swojej działalności na podstawie aktualnej licencji przyznanej przez uznawany i autoryzowany międzynarodowy organ. Dzięki temu będzie można mieć pewność, że nasza gra jest w pełni bezpieczna i legalna, a nasze możliwe wygrane środków pieniężnych, zostaną na pewno wypłacone.

Po trzecie ? czynnik RTP ? co to oznacza?

Jeśli chcemy zarobić jakiekolwiek pieniądze na graniu w hazard online, to warto znać kilka parametrów gier, które mogą nas przybliżyć do wygranej, a ich znajomość pomoże określić czy opłaca się w daną grę grać i ile teoretycznie można wygrać.

Jednym z takich parametrów jest czynnik RTP.[ z angielskiego return to player], czyli zwrot dla gracza. Ten wskaźnik, to nic innego jak wyrażona w procentach liczba pewnego zwrotu poniesionego wkładu gracza. Specjaliści twierdzą, że na przykład w grach na automatach online im wyższy wskaźnik powyżej 95%, tym lepiej dla gracza, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo wygranej, niż w przypadku później tej wartości. Idealny wskaźnik RTP, powinien wynosić powyżej 98%. 

Dzięki informacji o wskaźniku RTP, który gracz może sprawdzić, zanim przystąpi do gry na prawdziwe pieniądze, może mu pomóc przy wyborze odpowiedniej gry dla siebie. Warto też spróbować takich gier, w których można grać na początku na niskie stawki. Dzięki temu użytkownik uniknie dużej ewentualnej straty pieniędzy, ale w takim przypadku, potencjalna wygrana nie będzie zbyt wysoka.

Po czwarte ? dobra zabawa, to podstawa!

Pomimo wszystko, warto jednak traktować granie w hazard internetowy w kasynach online jako świetny rodzaj rozrywki w wolnym czasie i jako dobrą zabawę na przykład w weekend lub w przerwie w pracy. Fajna przygoda z hazardem online, niekoniecznie musi przynieść pewny zysk, choć oczywiście może. Dlatego dobrym rozwiązaniem najpierw jest gra na wirtualne pieniądze lub w wersje demo gier, tak aby je poznać dokładniej, zanim przystąpi się do gry na realną kasę. Na pewno warto później zaczynać grę od niskich stawek. W ramach takiej strategii możemy z pewnością zaoszczędzić pieniądze, a przy tej okazji fajnie i ciekawie spędzimy i zagospodarujemy wolny czas na graniu w ulubioną ruletkę, grę na slocie lub w jakąkolwiek grę karcianą.

Wnioski

Nieważne, jakie mamy marzenia, aspiracje czy cele, wobec grania i ewentualnego wygrywania w grach online w internetowych kasynach, to warto pamiętać, aby w przypadku zarówno wygranej, jak i przegranej nie ulegać emocjom. Albowiem emocje w tej branży nie są dobrym doradcą. Ponadto to, że raz nam sprzyjało szczęście lub jego brak, wcale nie oznacza, że jak zagramy jeszcze raz chwilę później, to ten trend się odwróci. Dlatego należy traktować granie w gry hazardowe online jako możliwy okazjonalny i potencjalny zarobek, ale nigdy jako stałe lub dodatkowe źródło dochodu. Pamiętajcie, że liczy się przy tym przede wszystkim dobra zabawa oraz mile spędzony czas na graniu w ulubione gry kasynowe.

Źródło: www.bayerleverkusen.pl 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!