Dzisiaj jest środa, 20 czerwiec 2018. 21:20



Wciśnij ESC, aby zamknąć


Sidney Sam w Bayerze!

Pięcioletni kontrakt z Bayerem podpisał dzisiaj Sidney Sam - zawodnik HSV Hamburg, przebywający przez ostatnie dwa sezony na wypożyczeniu w najlepszej drużynie 2. Bundesligi - 1. FC Kaiserslautern. 22-letni, lewonożny pomocnik podpisał kontrakt do 30 czerwca 2015 roku.

W mijającym sezonie, Sam zdobył na boiskach 2 ligi aż 10 goli, zaliczając 7 asyst. W Bayerze stanie przed zadaniem zastąpienia Toniego Kroosa. - Obserwujemy Sidneya już od roku, jest to bardzo perspektywiczny transfer. Jesteśmy przekonani, że rozwinie się w bardzo dobrego zawodnika - komplementuje nowego gracza Wolfgang Holzhäuser, prezes Bayeru 04.

Swojego nowego podopiecznego chwali również trener "Aspiryn", Jupp Heynckes: - Sidney Sam świetnie spisywał się w 2. Bundeslidze i miał znaczący udział w awansie swojego klubu. Myślę, że teraz dobrze wkomponuje się w nasz zespół.

Za poprzedni sezon, Sidney uzbierał wysoką notę w "Kickerze" - 2,95. To trzeci zawodnik pozyskany przez "Aptekarzy" w ostatnim czasie. Wcześniej kontrakty z Bayerem podpisali dwaj Chorwaci: Domagoj Vida i Zvonko Pamic

Niemiecki zawodnik ma już za sobą debiut w Bundeslidze, gdy w sezonie 2007-2008 zagrał 4 razy w barwach HSV Hamburg. Sidney był również reprezentantem niemieckiej młodzieżówki. Wychowanek TuS Mettenhof w najbliższych rozgrywkach będzie miał okazję zagrać przeciwko swoim byłym klubom z Hamburga i Kaiserslautern.

 

Data: środa, 19 maj 2010; 14:03;  Źródło: bayer04.de Autor: martinbm

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Komentarze użytkowników

Aptekarz

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 255
Dołączył: 2009-07-05
Wysłano: 20 maj 2010; 02:52

Jacie,jeszcze jakieś herezje z mojego nicku, że Klautern go powinno zatrzymać.... właściwa osoba we właścimy klubie :p Sam, witamy w Leverkusen! :D

konradthfc

Grupa: Użytkownicy
Komentarzy: 33
Dołączył: 2009-12-17
Wysłano: 19 maj 2010; 22:58

Teraz już ok.......sorry jeszcze raz bo nie zauważyłem.

Aptekarz

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 255
Dołączył: 2009-07-05
Wysłano: 19 maj 2010; 22:57

Ojjjj..sorry, że z Twojego nicka napisałem...ale się nie wylogowałaś :)

Aptekarz

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 255
Dołączył: 2009-07-05
Wysłano: 19 maj 2010; 22:56

Zamiast Lautern podpisać z nim kontrakt i wyłożyć trochę kasy za niego (bo była taka szansa w lutym), to oddaje go sobie jak by to był jakis mało warty zawodnik. Kwota odstępnego za niego wynosi 2,8 mln, przynajmniej takie posiadam informacje. Kroosem to on za szybko nie będzie ale na pewno perspektywiczny to on jest. Dobrze, że przynajmniej poszedł do B04, bo słyszałem też o Dortmundzie. Dzięki Sidney za dwa lata na Fritz-Walter-Stadion.

martinbm

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 204
Dołączył: 2009-06-30
Wysłano: 19 maj 2010; 15:43

No pewnie około 2 miliony. Za Gekasa już dostalismy milion, trochę mało, ale cóż.

Aptekarz

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 255
Dołączył: 2009-07-05
Wysłano: 19 maj 2010; 15:20

Myślę, że 2 max 3 miliony. Łącznie na transfery nie wydamy pewnie więcej niż 10-15 milionów, dla porównania taki Wolfsburg ustala sobie granice na poziomie 70....na pewno wliczają w to transfer Dzeko, który z pewnością przyniesie im spore dochody. My raczej nikogo znaczącego nie sprzedamy, Frankfurt mocno interesuje sie Gekasem, ale kokosów na nim nie zarobimy.

martinbm

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 204
Dołączył: 2009-06-30
Wysłano: 19 maj 2010; 15:05

Nie podano szczegółów transakcji jednak.

martinbm

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 204
Dołączył: 2009-06-30
Wysłano: 19 maj 2010; 14:45

właśnie nie potrafię nic znaleźć..

Aptekarz

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 255
Dołączył: 2009-07-05
Wysłano: 19 maj 2010; 14:42

No potrzebujemy solidnego obrońcy, bo ta formacja jest zawsze naszym najsłabszym punktem. A orientuje się ktoś na temat odstępnego za Sama? Bo z tego co wiem, to on miał jeszcze ważny kontrakt z HSV.

martinbm

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 204
Dołączył: 2009-06-30
Wysłano: 19 maj 2010; 14:27

To jeszcze Trochowski, jako alternatywa na skrzydło, tylko za rozsądne pieniądze. :D a potem szukamy obrońcy, bo ten Vida, to raczej na razie dalsze uzupełnienie składu, mimo że statystyki w lidze chorwackiej ma dobre

« poprzednia 1 2 następna »



MECZE BAYERU LEVERKUSEN
  • NASTĘPNY
  • POPRZEDNI
1899 Hoffenheim
1-4
Bayer 04 Leverkusen
2018.01.20, godz. 20:30 / 19. kolejka
TABELA LIGOWA
p. Drużyna M Z R P PKT
1 Bayern Monachium 19 15 2 2 47
2 Bayer 04 Leverkusen 19 8 7 4 31
3 FC Schalke 04 19 8 7 4 31
4 RB Leipzig 19 9 4 6 31
5 Bor. Mönchengladbach 19 9 4 6 31
STRZELCY
1. Volland Kevin 10
2. Bailey Leon 7
3. Alario Lucas 5
4. Brandt Julian 4
5. Mehmedi Admir 2
ANKIETA
Heiko Herrlich...
...to trener na lata, który zapewni nam powrót do górnej połowy tabeli!

...to rozwiązanie tymczasowe, po sezonie trzeba szukać nowego trenera.

...to jakieś nieporozumienie, trzeba szukać kogoś na gwałt, póki jeszcze nie bijemy się o utrzymanie!

facebook
STATYSTYKI
Na stronie przebywa obecnie 9 osób - 9 gości
i 0 użytkowników