Dzisiaj jest czwartek, 19 październik 2017. 01:50

Remis w derbach Bawarii!

Najgroźniejszy rywal Bayeru Leverkusen w drodze po pierwsze Mistrzostwo Niemiec - Bayern Monachium, zremisował dziś w derbach Bawarii z FC Nurnberg 1:1.

Ekipa Bayernu od początku przeważała na boisku i udokumentowała to bramką w 38 minucie. Gola na 1:0 strzelił Thomas Muller, który po akcji Ivicy Olicia i Mario Gomeza silnym strzałem w okienko pokonał Raphaela Schäfera.

Podopieczni Dietera Heckinga zdołali jednak wyrównać w 54 minucie za sprawą Gündogana, który wykorzystał indywidualny błąd Philippa Lahma.

Bayern Monachium przynajmniej do jutra pozostanie liderem Bundesligi z jednym punktem przewagi nad Bayerem Leverkusen. Jednak jeżeli jutro "Aptekarze" zdołają wywieźć trzy punkty z Bremy, to będą mieć dwa oczka więcej niż ekipa z Bawarii.

Data: sobota, 20 luty 2010; 17:30;  Źródło: --- Autor: McNamara18