Dzisiaj jest środa, 22 listopad 2017. 06:44



Wciśnij ESC, aby zamknąć


Reinartzowi jest przykro

W niedzielnym, przegranym 3:2 spotkaniu Bayeru z Norymbergią, w 33 minucie na boisku pojawił się Maroh, który zastąpił kontuzjowanego Breno - 20-letniego brazylijskiego obrońcę, wypożyczonego do tego klubu z Bayernu Monachium. Breno doznał kontuzji po starciu ze Stefanem Reinartzem.

Diagnoza to zerwanie więzadeł krzyżowych w prawym kolanie. Przerwa Brazylijczyka w grze potrwa co najmniej 5 miesięcy. Do tego zdarzenia wrócił raz jeszcze Stefan Reinartz, który za faul na Breno otrzymał 5 żółtą kartkę w tym sezonie i w meczu 26 kolejki z HSV Hamburg nie zagra. - Jest mi bardzo przykro, że ten młody zawodnik nie będzie grał w piłkę przez tak długi czas. Ja nie miałem jednak złego zamiaru, a całe zdarzenie wynikało z ferworu walki - tłumaczy Reinartz.

Oprócz Reinartza, w spotkaniu z Hamburgiem nie wystąpi także Toni Kroos, który w meczu z Norymbergią zobaczył również swoją 5 żółtą kartkę w obecnych rozgrywkach

Data: środa, 10 marzec 2010; 12:36;  Źródło: eurosport.de Autor: martinbm

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Komentarze użytkowników

Malas

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 40
Dołączył: 2008-12-18
Wysłano: 10 marzec 2010; 17:35

Patrząc na powtórkę mam wrażenie, że Reinartz kompletnie nie myśli. Może głowy zapomniał z szatni?..inaczej wytłumaczyć nie umiem takiego zagrania.

Aptekarz

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 255
Dołączył: 2009-07-05
Wysłano: 10 marzec 2010; 17:13

Na powtórce z tej akcji <można sobie na oficjalnej stronie bundes zobaczyć> widać, że Reinartz nie celował w kolano, chciał go skosić po ochroniaczach. Moim zdaniem był to nieudolny wślizg, a nie celowe, chamskie zagranie. Gdyby było to faktycznie zamierzone, Reinartz został by ukarany dyskwalifikacją przez komisję DFL na podstawie zapisu video.

Malas

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 40
Dołączył: 2008-12-18
Wysłano: 10 marzec 2010; 16:58

Podczas wślizgu?Nigdy. Nie jestem głupi żeby komuś pakować wyprostowaną nogę w kolano. Spokojny czy nie to nie jego pierwsze takie zagranie.

martinbm

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 204
Dołączył: 2009-06-30
Wysłano: 10 marzec 2010; 16:54

nie no malas spokojnie:p Ty nigdy podczas grania nie podnosisz wysoko nogi podczas walki o piłkę, albo wślizgu:P?? to jest odruchowe często, przez przypadek to można nawet komuś oko wybić jak się nogę wysoko podniesie. To wtedy chyba nie powie się o kimś, że zrobił to celowo.

Reinartz jest spokojny, na pewno nie miał złych intencji.

Malas

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 40
Dołączył: 2008-12-18
Wysłano: 10 marzec 2010; 15:32

Zwykły faul z nogą na wysokości kolana podczas wślizgu?nie żartuj. Ja tam żałuje, że nie dostał czerwonej i dyskwalifikacji na kilka meczy. Może by się czegoś nauczył.

Aptekarz

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 255
Dołączył: 2009-07-05
Wysłano: 10 marzec 2010; 15:26

Ou zerwanie więzadeł...szkoda tego młodego zawodnika. Reinartz na pewno nie chciał mu zrobić takiej krzywdy, ale zupełnie przypadkowe zagranie to też nie było. Miał być zwykły faul, a wyszła potworna kontuzja. Stefan ma nauczek. Dobrze, że sędzia nie pokazał czerwonej kratki.

Malas

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 40
Dołączył: 2008-12-18
Wysłano: 10 marzec 2010; 14:40

"ferworu walki" - niech on się nauczy wślizgi robić bo to było zwyczajnie chamskie i umyślnie. Niech takich głupot nie gada, że nie chciał. To jego nie pierwsze ostre zagrania tego typu.
Przy wślizgu noga powinna być na ziemi. Reinartz jechał z uniesioną na wysokości kolana i teraz ma nauczkę. Miał przy okazji szczęście, że sędzia był również niewidomy.

« poprzednia 1 następna »



MECZE BAYERU LEVERKUSEN
  • NASTĘPNY
  • POPRZEDNI
FC Ingolstadt 04
1-1
Bayer 04 Leverkusen
2017.05.06, godz. 15:30 / 32. kolejka
TABELA LIGOWA
p. Drużyna M Z R P PKT
1 Bayern Monachium 0 0 0 0 0
2 Bor. Mönchengladbach 0 0 0 0 0
3 Borussia Dortmund 0 0 0 0 0
4 1899 Hoffenheim 0 0 0 0 0
5 1. FC Köln 0 0 0 0 0
6 Bayer 04 Leverkusen 0 0 0 0 0
STRZELCY
1. Javier Hernandez 11
2. Calhanoglu Hakan 6
3. Volland Kevin 6
4. Pohjanpalo Joel 6
5. Kai Havertz 4
ANKIETA
Heiko Herrlich...
...to trener na lata, który zapewni nam powrót do górnej połowy tabeli!

...to rozwiązanie tymczasowe, po sezonie trzeba szukać nowego trenera.

...to jakieś nieporozumienie, trzeba szukać kogoś na gwałt, póki jeszcze nie bijemy się o utrzymanie!

facebook
STATYSTYKI
Na stronie przebywa obecnie 127 osób - 127 gości
i 0 użytkowników