Dzisiaj jest czwartek, 1 październik 2020. 16:53Wciśnij ESC, aby zamknąć


Pojednanie z Lowem. Ballack pozostaje uparty

Dyrektor sportowy Bayeru Leverkusen i prezydent DFB Wolfgang Niersbach chcą, aby Michael Ballack doczekał się godnego pożegnania z drużyną narodową.

35 - letni weteran pozostaje jednak uparty w tej kwestii. Nie jest nawet o krok bliżej w swoim stanowisku odnośnie pojednania z selekcjonerem reprezentacji Joachimem Lowem, o czym powiedział podczas rozmowy przeprowadzonej na obozie przygotowawczym Bayeru Leverkusen w Lagos.

Planowanie spotkanie Niersbacha z Vollerem jest planowane w piątek przy okazji obchodów 60 urodzin Uli Hoenessa. Ballack daje jednak do zrozumienia, że nie planuje włączać się w walkę o oficjalne zaaranżowanie swojego pożegnania z reprezentacją. Ponadto okazuje niezadowolenie ze względu na postawę do jego osoby niektórych dziennikarzy i widzów w ostatnich 20 miesiącach. Nie daje też jasnego stanowiska, czy będzie przedstawicielem Bayer AG po zakończeniu kariery.

Ballack o:

Planowanym szczycie Voller - Niersbach

Istnieją problemy, które nie są tak łatwe do rozwiązania. W tym temacie wiele się nie zmieniło. Temat był już poruszany w zeszłym roku i dalej jesteśmy w tym samym miejscu. To stanowisko może się nie zmienić także w przyszłości. Nie chciałbym więcej tego komentować. Teraz moim celem jest dobra gra dla Bayeru Leverkusen i na tym się koncentruje.

Wysiłkach Vollera

Są ludzie, którzy mają swoje zdanie w tej kwestii, jak Rudi Voller i Wolfgang Holzhauser. Jak widzą moją karierę w drużynie narodowej i to co dla niej przez lata zrobiłem, oczywiste jest, że życzyli by pożegnalnego spotkania. Są to jednak rzeczy osobiste Vollera i Holzhausera, a ja bym chciał je w tej chwili zostawić z boku.

O przyszłości

Pytania te pojawiają się, im bliżej końca kontraktu w Leverkusen. Nie chciałbym mówić o tym publicznie. Jestem w tym wieku, w którym zbyt wielki stres nie jest już wskazany. Decyzja zostanie podjęta w odpowiednim czasie.

O powrocie do Bayeru

Trzeba ocenić je z wielu punktów widzenia. Chciałem wykorzystać swoje doświadczenie. Ciężko powiedzieć, czy to było dobre, czy nie. Stało się, jak się stało. Miały na to wpływ kontuzje i urazy. W ostatnim czasie mogłem jednak pokazać się z dobrej strony. To dało mi wiele. Wróciłem do dobrej gry i jestem zadowolony. Zajęliśmy drugie miejsce - osiągnęliśmy sukces. Nie da się zapomnieć tych doświadczeń.

O przyszłości jako reprezentanta Bayer AG

To były spekulacje, jakie pojawiły się pół roku temu. Można sobie to wyobrazić, ale jeszcze nie teraz. Nie było żadnych rozmów z Rudi Vollerem w tym temacie. Aktualnie dywagacje nie mają większego sensu, gdyż chcę jeszcze 2 lata grać w piłkę.

 

Data: środa, 11 styczeń 2012; 12:17;  Źródło: www.express.de Autor: Arczi

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzyMECZE BAYERU LEVERKUSEN
  • NASTĘPNY
  • POPRZEDNI
1899 Hoffenheim
1-4
Bayer 04 Leverkusen
2018.01.20, godz. 20:30 / 19. kolejka
TABELA LIGOWA
p. Drużyna M Z R P PKT
1 Bayern Monachium 19 15 2 2 47
2 Bayer 04 Leverkusen 19 8 7 4 31
3 FC Schalke 04 19 8 7 4 31
4 RB Leipzig 19 9 4 6 31
5 Bor. Mönchengladbach 19 9 4 6 31
STRZELCY
1. Volland Kevin 10
2. Bailey Leon 7
3. Alario Lucas 5
4. Brandt Julian 4
5. Mehmedi Admir 2
ANKIETA
Heiko Herrlich...
...to trener na lata, który zapewni nam powrót do górnej połowy tabeli!

...to rozwiązanie tymczasowe, po sezonie trzeba szukać nowego trenera.

...to jakieś nieporozumienie, trzeba szukać kogoś na gwałt, póki jeszcze nie bijemy się o utrzymanie!

facebook
STATYSTYKI
Na stronie przebywa obecnie 227 osób - 227 gości
i 0 użytkowników

Na stronie dotychczas ukazało się: 2442 newsów i 1166 komentarzy


olej kokosowy - w diecie dla sportowców
Tak dla Kadry - Reprezentacja, Kadra
Tottenham Hotspur