Dzisiaj jest środa, 22 listopad 2017. 06:43



Wciśnij ESC, aby zamknąć


Podział na koszyki przed losowaniem fazy grupowej LM

Prezentujemy państwu podział na koszyki na dzisiejsze losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów, które rozpocznie się o godzinie 17.45. Bayer Leverkusen znalazł się w trzecim koszyku. Jaka jest Wasza wymarzona grupa dla Bayeru?

 

 

Warto wspomnieć, że w miejsce Fenerbahce Stambuł, które zostało wycofane przez turecki związek z Ligi Mistrzów za korupcję, znalazł się inny turecki zespół, Trabzonspor. Przypominamy, że Bayer w fazie grupowej na pewno nie trafi na pozostałe niemieckie kluby: Borussię Dortmund i Bayern Monachium.

Podział na koszyki:

1. koszyk
FC Barcelona, Manchester United FC, Chelsea FC, FC Bayern München, Arsenal FC, Real Madrid CF, FC Porto, Inter Mediolan.

2. koszyk
Milan AC, Olympique Lyon, Szachtar Donieck, Val?ncia CF, Benfica, Villarreal CF, CSKA Moskwa, Olympique Marsylia.

3. koszyk
Zenit Sankt Petersburg, Ajax Amsterdam, Bayer 04 Leverkusen, Olympiakós Pireus, Manchester City FC, OSC Lille, FC Basel, BATE Borysów.

4. koszyk
Borussia Dortmund, SSC Napoli, NK Dinamo Zagrzeb, APÓEL Nikozja, Trabzonspor, KRC Genk, FC Viktoria Plzen, Oţelul Galati.

Data: czwartek, 25 sierpień 2011; 00:23;  Źródło: 90minut.pl Autor: martinbm

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Komentarze użytkowników

castro

Grupa: Użytkownicy
Komentarzy: 8
Dołączył: 2009-07-06
Wysłano: 26 sierpień 2011; 11:35

To się nazywa mieć oko :P to teraz Wam podać końcową tabelę? :P

martinbm

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 204
Dołączył: 2009-06-30
Wysłano: 25 sierpień 2011; 19:06

Nawet z angielskim klubem trafiłeś. Masakra :D

Aptekarz

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 255
Dołączył: 2009-07-05
Wysłano: 25 sierpień 2011; 18:59

Byłeś blisko, Castro :)

castro

Grupa: Użytkownicy
Komentarzy: 8
Dołączył: 2009-07-06
Wysłano: 25 sierpień 2011; 10:27

Nie wiem czemu ale mam jakieś przeczucie że dostaniemy Man U. :P
Moja grupa:
Man U. , Valencia, Genk.
Każdy chciałby Pilzno bo blisko, ale zobaczyć mecz na Old Trafford to jednak jest coś :P

Aptekarz

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 255
Dołączył: 2009-07-05
Wysłano: 25 sierpień 2011; 01:48

Moje: Chelsea/Arsenal-Lyon/Marsylia - i Plzen. Jest sie w stanie ogarnąć co najmniej dwa wyjazdy. A sportowo to i tak mamy małe szanse, więc obojętnie :)

martinbm

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 204
Dołączył: 2009-06-30
Wysłano: 25 sierpień 2011; 00:40

Porto, CSKA, Viktoria - moje skromne marzenie ;) I do Czech na mecz byłoby blisko :D

« poprzednia 1 następna »



MECZE BAYERU LEVERKUSEN
  • NASTĘPNY
  • POPRZEDNI
FC Ingolstadt 04
1-1
Bayer 04 Leverkusen
2017.05.06, godz. 15:30 / 32. kolejka
TABELA LIGOWA
p. Drużyna M Z R P PKT
1 Bayern Monachium 0 0 0 0 0
2 Bor. Mönchengladbach 0 0 0 0 0
3 Borussia Dortmund 0 0 0 0 0
4 1899 Hoffenheim 0 0 0 0 0
5 1. FC Köln 0 0 0 0 0
6 Bayer 04 Leverkusen 0 0 0 0 0
STRZELCY
1. Javier Hernandez 11
2. Calhanoglu Hakan 6
3. Volland Kevin 6
4. Pohjanpalo Joel 6
5. Kai Havertz 4
ANKIETA
Heiko Herrlich...
...to trener na lata, który zapewni nam powrót do górnej połowy tabeli!

...to rozwiązanie tymczasowe, po sezonie trzeba szukać nowego trenera.

...to jakieś nieporozumienie, trzeba szukać kogoś na gwałt, póki jeszcze nie bijemy się o utrzymanie!

facebook
STATYSTYKI
Na stronie przebywa obecnie 131 osób - 131 gości
i 0 użytkowników