Dzisiaj jest niedziela, 20 wrzesień 2020. 20:05Wciśnij ESC, aby zamknąć


Mobilizacja na zlot! Bądź też w Gladbach!

Przez ponad 8 miesięcy działalności 1. Polskiego FanClubu Bayeru 04 Leverkusen, udało nam się zaliczyć już cztery wyjazdy na mecze, wydać limitowaną serię koszulek, oraz zarejestrować nasz FanClub w Leverkusen, dzięki czemu możemy mówić o sobie już jako oficjalny FC.

Oczywiście na laurach nie mamy zamiaru spoczywać! Przed nami jeszcze dwie, większe akcje w tym sezonie. Mowa o historycznym, bo pierwszym zlocie kibiców oraz wyjeździe na ostatnią kolejkę tego sezonu Bundesligi do Monchengladbach. To wydarzenie również może okazać się historyczne, lecz tutaj, już wszystko zależy od postawy na boisku naszych zawodników.

Zlot kibiców w Krakowie

Wyżej wymieniony zlot kibiców odbędzie się już za niecałe dwa tygodnie. Dokładnie 10. kwietnia, a na jego miejsce wybraliśmy Kraków- konkretnie mieszczący się niedaleko dworca głównego Sport Bar. Dlaczego właśnie 10. kwietnia? Właśnie tego dnia odbędzie się pojedynek, który może zadecydować o Mistrzostwie Niemiec. Na BayArene przyjeżdża FC Bayern Monachium. 

Początek zlotu będzie miał miejsce na dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem, czyli o godzinie 16:30, lecz pierwsi kibice Bayeru dojadą do stolicy Małopolski już w okolicach godziny dwunastej.

Jeżeli jesteś sympatykiem Bayeru Leverkusen, nie masz się nad czym zastanawiać! Szczególnie jeżeli z różnych powodów nie możesz brać udziału w organizowanych przez nas wyjazdach na mecze. Będzie to bardzo dobra okazja żeby się poznać, podyskutować o naszej drużynie i - w dosłownym tego słowa znaczeniu - dopingować Bayer 04 w jednej z sal krakowskiego Sport-Baru oraz w bardzo dobrej atmosferze zobaczyć, jeden z najważniejszych meczów tego sezonu. 
Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące naszego spotkania, zachęcamy do dyskusji na forum.

Wyjazd do Gladbach

Ostatnim, organizowanym przez nas wyjazdem w tym sezonie będzie wyjazd na mecz, który być może da Bayerowi pierwszy tytuł Mistrza Niemiec. Mowa o spotkaniu, w którym to Borussia Monchengladbach podejmie na własnym stadionie właśnie drużynę ?Aptekarzy".

Przy organizacji tego wyjazdu mamy praktycznie już wszystko ustalone. Postanowiliśmy, że będziemy się przemieszczać autokarem - jeszcze nie ustaliliśmy jakiej linii, lecz pewne jest, że nie pojedziemy bezpośrednio do Monchengladbach, a do Leverkusen - skąd wraz z kibicami Bayeru udamy się pociągiem specjalnym pod stadion Borussii. Po meczu, tym samym pociągiem powrócimy do Leverkusen, gdzie będziemy nocować u kibica Bayeru, który już przy okazji wcześniejszych wyjazdów, proponował nam nocleg. Natomiast w drogę powrotną do Polski wyruszymy w niedzielny wieczór.

Na to spotkanie mamy już kupionych 5 biletów - zarówno na mecz, jak i na pociąg specjalny. 
Warto zauważyć, że w Leverkusen jest olbrzymie zainteresowanie tym meczem. Już w tym momencie pewne jest, że w Monchengladbach zamelduje się ok. 7-8 tysięcy kibiców z Leverkusen.

Koszt wyjazdu:
Przejazd autokarem: ok. 300 zł (plus-minus 10 zł)
Bilet na mecz: 15 euro
Bilet na pociąg specjalny: 3 euro

Więcej informacji o wyjeździe uzyskacie na forum, oraz pod adresem e-mail:fanclub@bayerleverkusen.pl

Matinho

Data: poniedziałek, 29 marzec 2010; 20:13;  Źródło: --- Autor: martinbm

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzyMECZE BAYERU LEVERKUSEN
  • NASTĘPNY
  • POPRZEDNI
1899 Hoffenheim
1-4
Bayer 04 Leverkusen
2018.01.20, godz. 20:30 / 19. kolejka
TABELA LIGOWA
p. Drużyna M Z R P PKT
1 Bayern Monachium 19 15 2 2 47
2 Bayer 04 Leverkusen 19 8 7 4 31
3 FC Schalke 04 19 8 7 4 31
4 RB Leipzig 19 9 4 6 31
5 Bor. Mönchengladbach 19 9 4 6 31
STRZELCY
1. Volland Kevin 10
2. Bailey Leon 7
3. Alario Lucas 5
4. Brandt Julian 4
5. Mehmedi Admir 2
ANKIETA
Heiko Herrlich...
...to trener na lata, który zapewni nam powrót do górnej połowy tabeli!

...to rozwiązanie tymczasowe, po sezonie trzeba szukać nowego trenera.

...to jakieś nieporozumienie, trzeba szukać kogoś na gwałt, póki jeszcze nie bijemy się o utrzymanie!

facebook
STATYSTYKI
Na stronie przebywa obecnie 217 osób - 217 gości
i 0 użytkowników

Na stronie dotychczas ukazało się: 2442 newsów i 1166 komentarzy


olej kokosowy - w diecie dla sportowców
Tak dla Kadry - Reprezentacja, Kadra
Tottenham Hotspur