Dzisiaj jest poniedziałek, 10 sierpień 2020. 10:25Wciśnij ESC, aby zamknąć


Idylla - Klinika Schwarzwald dla pacjentów Dutta

Bayer Leverkusen jest w lidze tylko średniakiem, dodatkowo widzem w Pucharze Niemiec. Przed piłkarzami dwa ważne i stresujące mecze, przed którymi będą się przygotowywać i szukać idylli w Elztal.

SPA "Czarny Las" dla pacjentów Robina Dutta. Już w środę w ramach przygotowań do piątkowego meczu z Freiburgiem Aptekarze przemieszczą się do Elz Valley Hotel, który był już używany jako przystań podczas letnich przygotowań w roku 2009. Po piątkowej grze Bayer powraca do hotelu położonego w malowniczym Schwarzwaldzie i właśnie z tego miejsca wyleci w niedzielę do Hiszpanii na arcyważny wtorkowy mecz z Valencią.

Robin Dutt tak opisuje swój powrót do Fryburga: " Miałem tu znakomite 4 lata, mam wielu przyjaciół. To jest specjalna gra dla mnie, ale również bardzo ważna. Interesują nas tylko 3 punkty." Nikt nie jest zadowolony z 9 miejsca, ale pocieszeniem jest poprawa sytuacji kadrowej. Do składu po zawieszeniu wraca Castro, a także chory wcześniej na grypę Derdiyok, którzy już dziś wrócili do pełnych treningów.

Dutt, opuścił Freiburg latem, osiągając więcej niż satysfakcjonujące rezultaty po kilkunastoletniej pracy Volkera Finke. Bayer znał jego sytuację i możliwości i zdecydował się go zatrudnić. Nowe doświadczenie w wielkim niemieckim klubie, w którym wszystko jest kilka razy większe niż we Freiburgu powoduje, że nauka dla Dutta jest szybka i bolesna.

"W porównaniu do Freiburga Bayer to inny świat. Wymagania są zdecydowanie różne niż w SC, różne są biografie graczy i ich możliwości. Ale moja praca tu daje mi dużo satysfakcji. Jest ekscytująca i jest wielkim wyzwaniem" - powiedział Dutt, który nie traci pewności siebie. "Swobody i lekkości obecnie brakuje, ale możemy z dwóch najbliższych gier pozyskać wiele pozytywnej energii. Mamy silny zespół, który na końcu zrealizuje swoje cele" - dodaje na końcu trener.

Przyjmijmy to jako dobrą monetę, a my jako kibice Bayeru Leverkusen będziemy się wnikliwie przyglądać, kibicować, ale i oceniać.

 

Data: środa, 26 październik 2011; 11:26;  Źródło: www.express.de Autor: Arczi

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzyMECZE BAYERU LEVERKUSEN
  • NASTĘPNY
  • POPRZEDNI
1899 Hoffenheim
1-4
Bayer 04 Leverkusen
2018.01.20, godz. 20:30 / 19. kolejka
TABELA LIGOWA
p. Drużyna M Z R P PKT
1 Bayern Monachium 19 15 2 2 47
2 Bayer 04 Leverkusen 19 8 7 4 31
3 FC Schalke 04 19 8 7 4 31
4 RB Leipzig 19 9 4 6 31
5 Bor. Mönchengladbach 19 9 4 6 31
STRZELCY
1. Volland Kevin 10
2. Bailey Leon 7
3. Alario Lucas 5
4. Brandt Julian 4
5. Mehmedi Admir 2
ANKIETA
Heiko Herrlich...
...to trener na lata, który zapewni nam powrót do górnej połowy tabeli!

...to rozwiązanie tymczasowe, po sezonie trzeba szukać nowego trenera.

...to jakieś nieporozumienie, trzeba szukać kogoś na gwałt, póki jeszcze nie bijemy się o utrzymanie!

facebook
STATYSTYKI
Na stronie przebywa obecnie 197 osób - 197 gości
i 0 użytkowników

Na stronie dotychczas ukazało się: 2442 newsów i 1164 komentarzy


olej kokosowy - w diecie dla sportowców
Tak dla Kadry - Reprezentacja, Kadra
Tottenham Hotspur