Dzisiaj jest piątek, 19 lipiec 2019. 01:31



Wciśnij ESC, aby zamknąć


Finał Pucharu Niemiec do 2015 roku w Berlinie

Do 2015 roku finał DFB Pokal będzie rozgrywany na Olympiastadion w Berlinie.  Umowa zostanie podpisana już jutro. Przypomnijmy, że przed rokiem na tym obiekcie Bayer 04 Leverkusen przegrał w finale Pucharu Niemiec 1:0 z Werderem Bremen.

Spotkania na stadionie w stolicy, są rozgrywane od 1985 roku, kiedy to Uerdingen pokonało Bayern Monachium 2:1. W 1993 roku powód do świętowania na Olympiastadion, mieli kibice z Leverkusen. W tamtym roku, 12 czerwca Bayer pokonał 1:0 amatorską drużynę Herthy Berlin po bramce Ulfa Kirstena.

W tym roku w wielkim finale wystąpią Bayern Monachium i obrońca trofeum - Werder Bremen.

Data: wtorek, 20 kwiecień 2010; 20:36;  Źródło: goal.com Autor: martinbm

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Komentarze użytkowników

Aptekarz

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 255
Dołączył: 2009-07-05
Wysłano: 21 kwiecień 2010; 13:37

Niemcy nie mają stadionu w centrum. Mogą grać albo na północy, zachodzie albo południu. Zawsze ktoś będzie miał daleko. My za rok znowu wystartujemy w finale, więc będziemy mieć blisko. Może być nawet z tym Kaiserslautern :D

martinbm

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 204
Dołączył: 2009-06-30
Wysłano: 21 kwiecień 2010; 10:14

To już nie chodzi o sposób dojazdu i czas, a koszty, które są dla wielu osób spore.

konradthfc

Grupa: Użytkownicy
Komentarzy: 33
Dołączył: 2009-12-17
Wysłano: 21 kwiecień 2010; 09:56

Czy ja wiem czy dojazd do stolicy jest taki najlepszy?....Najlepszy dojazd to jest do Kaiserslautern :) Akurat w tym roku się zdarzyło, że gra w finale drużyna z północy i z południa Niemiec. Jak za rok w finale będzie Lautern z Munchen dla przykładu to napewno zajebiście do Berlina będzie blisko.

Aptekarz

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 255
Dołączył: 2009-07-05
Wysłano: 21 kwiecień 2010; 01:57

Berlin będzie mieć spory problem z utrzymaniem tak dużego stadionu w 2 lidze. Finał DFB Pokal to taki prezent pocieszenia dla stolicy od niemieckiego związku.

Olimpiastadion to duży i nowoczesny obiekt, nie oszukujmy się, ale dojazd do stolicy jest zawsze najlepszy.

martinbm

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 204
Dołączył: 2009-06-30
Wysłano: 20 kwiecień 2010; 22:42

Jak dla mnie również głupia sprawa, tym bardziej że niemal każdy klub (czyt. kibice) ma daleko do Berlina. Chodzi widocznie o tradycję - Niemcy to raczej konserwatywny naród.

konradthfc

Grupa: Użytkownicy
Komentarzy: 33
Dołączył: 2009-12-17
Wysłano: 20 kwiecień 2010; 22:17

Ciekawe czym takie decyzje są spowodowane. Że to niby stolica jest? Nie lubię jak się monopolizuje pewne sprawy. To może od razu ustalmy, że finał Ligi Mistrzów będzie do 2389 roku w Lichtensteinie a Ligi Europejskiej do 2142 na Islandii w Reykiaviku. Żenada

martinbm

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 204
Dołączył: 2009-06-30
Wysłano: 20 kwiecień 2010; 20:43

Mam nadzieję, że jak najszybciej będzie okazja pojawić się na tym stadionie, na finałowym spotkaniu DFB Pokal z udziałem Bayeru:)

« poprzednia 1 następna »



MECZE BAYERU LEVERKUSEN
  • NASTĘPNY
  • POPRZEDNI
1899 Hoffenheim
1-4
Bayer 04 Leverkusen
2018.01.20, godz. 20:30 / 19. kolejka
TABELA LIGOWA
p. Drużyna M Z R P PKT
1 Bayern Monachium 19 15 2 2 47
2 Bayer 04 Leverkusen 19 8 7 4 31
3 FC Schalke 04 19 8 7 4 31
4 RB Leipzig 19 9 4 6 31
5 Bor. Mönchengladbach 19 9 4 6 31
STRZELCY
1. Volland Kevin 10
2. Bailey Leon 7
3. Alario Lucas 5
4. Brandt Julian 4
5. Mehmedi Admir 2
ANKIETA
Heiko Herrlich...
...to trener na lata, który zapewni nam powrót do górnej połowy tabeli!

...to rozwiązanie tymczasowe, po sezonie trzeba szukać nowego trenera.

...to jakieś nieporozumienie, trzeba szukać kogoś na gwałt, póki jeszcze nie bijemy się o utrzymanie!

facebook
STATYSTYKI
Na stronie przebywa obecnie 28 osób - 26 gości
i 2 użytkowników