Dzisiaj jest piątek, 20 lipiec 2018. 18:28



Wciśnij ESC, aby zamknąć


Fatalna końcówka zadecydowała!

Bayer 04 Leverkusen po fatalnej końcówce spotkania i czerwonej kartce Vidala zremisował w Bremie z Werderem 2:2(0:1). Bramki dla ?Aptekarzy" strzelili Derdiyok i Rofles.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze. Pierwszy groźny strzał oddał Trinks, jednak piłka minęła światło bramki Adlera. Następnie w sytuacji sam na sam z naszym golkiperem znalazł się Borowski, ale Rene kapitalnie wybronił strzał Niemca. Potem, wreszcie obudził się Bayer i od razu strzelił gola, ale niestety Derdiyok znalazł się na spalonym i sędzia bramki nie uznał.

Co nie udało się wtedy, udało się po rzucie rożnym z 41 minuty. Po dośrodkowaniu piłki przez Castro Szwajcar po złym wyjściu Wiese, strzałem głową umieścił futbolówkę w bramce gospodarzy.

W drugiej części spotkania Bayer podwyższył prowadzenie. Po podaniu Derdiyoka swojego gola zdobył w 67 minucie Simon Rofles. Wydawało się, że podopieczni Heynckesa zwycięstwo mają w kieszeni. Werder nie prezentował żadnych argumentów, które pozwoliłyby tej drużynie na osiągnięcie korzystnego rezultatu. Niestety jak wszyscy wiemy wynik meczu piłkarskiego jest sprawą otwartą do jego końca.

W 83 minucie we własnym polu karnym ?znakomicie" znalazł się Stefan Kiessling, który uprzedził Mertesackera  i .... umieścił piłkę w swojej bramce. To dopiero był początek złych wiadomości. W 87 minucie po bezmyślnym faulu na środku boiska Arturo Vidal, za drugą żółtą kartkę wyleciał z boiska. W 90 minucie przypomniał o sobie Kiessling, który zmarnował sytuację sam na sam z Wiese. Werder dopiął swego w doliczonym czasie gry. Strzałem głową po dośrodkowaniu Hunta wyrównał Prodl.

Data: piątek, 27 luty 2011; 20:37;  Źródło: --- Autor: Malas

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Komentarze użytkowników

Metzger

Grupa: Użytkownicy
Komentarzy: 8
Dołączył: 2011-02-25
Wysłano: 8 marzec 2011; 10:03

Rossi od początku sezonu jest niesamowity, wszędzie go pełno. Rzadko po prostu stoi z przodu, raczej się cofa, rozgrywa, świetnie uruchamia innych. Ale przede wszystkim strzela dużo goli, z Atlético fajnie trafił z wolnego, wcześniej z Espanyolem pięknie z ostrego kąta. Więc on tak - jest w formie :) Pozostali średnio - Nilmar po powrocie po kontuzji niby nie gra źle, ale nie wrócił na razie do tego co dawniej. Zamiast niego może też zagrać Marco Ruben - koleś dość skuteczny, choć jeszcze mało doświadczony. Lubi wywierać presję na przeciwniku, więc jak jakiś obrońca albo bramkarz nie potrafi łatwo pozbyć się piłki, może być wesoło :)

Cukieer

Grupa: Użytkownicy
Komentarzy: 2
Dołączył: 2011-03-05
Wysłano: 7 marzec 2011; 18:34

Metzger a jak u was z atakiem , mają formę ; DD ?

Metzger

Grupa: Użytkownicy
Komentarzy: 8
Dołączył: 2011-02-25
Wysłano: 6 marzec 2011; 22:59

Heh, Cazorla to ciekawy temat. Talentu mu odmówić nie można, ale osobiście uważam, że nie do końca gra on tak, jak można by się spodziewać. Co jakiś czas potrafi błysnąć, zaskoczyć fajnym zagraniem, ale rzadko kiedy bierze na siebie ciężar gry, a w najtrudniejszych meczach chyba w ogóle. W tym sezonie generalnie gra dość dobrze. Wreszcie nie dręczą go kontuzje i może występować regularnie (opuścił tylko jeden mecz ligowy, a dwa razy wszedł z ławki). W kilku ostatnich spotkaniach szło mu całkiem nieźle, ale był też nieskuteczny. Obawiam się, że będzie takim nie do końca spełnionym talentem, który ostatecznie nigdy nie rozbłyśnie. A w Villarrealu gra tak długo i ze względu na powyższe problemy i ponieważ jest do klubu bardzo przywiązany. Raczej nie połakomi się na łatwą kasę i nie będzie szantażował zarządu, że chce odejść, a klub póki co radzi sobie bez sprzedaży czołowych graczy.
Piłkarze, do których obserwacji podczas naszego meczu Was zachęcam, to Rossi - napastnik kompletny, świetnie łączący linie pomocy i ataku, Borja Valero - rewelacyjny playmaker, który wg. mnie mógłby być spokojnie następcą Xaviego, oraz Bruno - fantastyczny defensywny pomocnik, potrafiący też ładnie rozgrywać. No i mamy jeszcze bardzo zdolnego obrońcę Musacchio. Zakładam, że wczorajsza żenada oznacza, że w czwartek wszyscy będą w dobrej formie :)

Cukieer

Grupa: Użytkownicy
Komentarzy: 2
Dołączył: 2011-03-05
Wysłano: 6 marzec 2011; 20:12

z Villarealem będzie piekielnie cięzko, lecz patrząc na dyspozycje naszych piłkarzy ta para może zapowiadać się najciekawiej ze wszystkich. Ważną rolę bedą odgrywać boczni obrońcy ich zadaniem będzie zatrzymanie szybkich skrzydłowych gości ; ]
Mój typ na 1 mecz to 0:0 ; ]

martinbm

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 204
Dołączył: 2009-06-30
Wysłano: 6 marzec 2011; 19:40

A jak widać po wyniku i miejscu w tabeli bardzo dobrze. Na szczęście nie słychać o poważniejszych urazach, więc do meczu z Wami powinniśmy przystąpić w mocnym zestawieniu. Zagadką pozostaje pozycja stopera, bo nie wiadomo czy w pełni zdrów będzie Hyypia, czy Heynckes postawi na Friedricha.

Ja z Waszej strony najbardziej obawiam się Cazorli. Jak spisuje się w tym sezonie? Bo uwielbiam jego styl gry i dziwię się, że nie gra w mocniejszym (czyt. popularniejszym na świecie) klubie.

Metzger

Grupa: Użytkownicy
Komentarzy: 8
Dołączył: 2011-02-25
Wysłano: 6 marzec 2011; 17:25

Co tam u Was? Wczorajszy rezultat zacny. W Villarrealu makabra, w tygodniu wykopany dość prymitywnymi metodami punkt, wczoraj totalna katastrofa, a co gorsza z udziałem najmocniejszej jedenastki. Jedyne co dobre, to postawa bramkarza, Diego López jest w kapitalnej formie. Atlético zupełnie zneutralizowało nam środek i odcięło napastników od podań. Jak zdołacie zrobić to samo, kiepsko to widzę :-/

Metzger

Grupa: Użytkownicy
Komentarzy: 8
Dołączył: 2011-02-25
Wysłano: 27 luty 2011; 21:23

Oglądałem do około 60. minuty i prawdę mówiąc poza stałymi fragmentami gry Bayer mi nie zaimponował, zaś w oczy rzucała się niepewność defensywna. Tym niemniej przewaga nad rywalem była bezsprzeczna i jak zobaczyłem, że jest już 2:0 byłem pewien, że dowieziecie to do końca.

Co do meczu Villarrealu to nie można wyciągnąć z niego głębszych wniosków, może poza tym, że nasz bramkarz znów jest w dobrej dyspozycji, gdyż bardziej sprawiedliwym wynikiem byłoby np. 1:4. Trener znów zaimprowizował, to chyba efekt zmęczenia Neapolem...

« poprzednia 1 następna »



MECZE BAYERU LEVERKUSEN
  • NASTĘPNY
  • POPRZEDNI
1899 Hoffenheim
1-4
Bayer 04 Leverkusen
2018.01.20, godz. 20:30 / 19. kolejka
TABELA LIGOWA
p. Drużyna M Z R P PKT
1 Bayern Monachium 19 15 2 2 47
2 Bayer 04 Leverkusen 19 8 7 4 31
3 FC Schalke 04 19 8 7 4 31
4 RB Leipzig 19 9 4 6 31
5 Bor. Mönchengladbach 19 9 4 6 31
STRZELCY
1. Volland Kevin 10
2. Bailey Leon 7
3. Alario Lucas 5
4. Brandt Julian 4
5. Mehmedi Admir 2
ANKIETA
Heiko Herrlich...
...to trener na lata, który zapewni nam powrót do górnej połowy tabeli!

...to rozwiązanie tymczasowe, po sezonie trzeba szukać nowego trenera.

...to jakieś nieporozumienie, trzeba szukać kogoś na gwałt, póki jeszcze nie bijemy się o utrzymanie!

facebook
STATYSTYKI
Na stronie przebywa obecnie 7 osób - 6 gości
i 1 użytkowników