Dzisiaj jest środa, 17 październik 2018. 14:18



Wciśnij ESC, aby zamknąć


Eintracht 3:2 Bayer!

Bayer Leverkusen uległ na wyjeździe Eintrachtowi Frankfurt 3:2(1:1). Dwie bramki dla zespołu gości zdobył powracający po kontuzji Kiessling. Podopieczni Heynckessa od 49. minuty grali w dziesięciu po czerwonej kartce dla Schwaaba i prowadzenia 2:1 nie udało się utrzymać do końca meczu.

Pierwsza połowa nie dostarczyła zbyt wielu emocji. Tylko momentami zawodnicy obu drużyn tworzyli dobre widowisko. Pierwsi zaatakowali goście z Leverkusen. W 3. minucie Toni Kroos dośrodkował z rzutu rożnego wprost na głowę niepilnowanego Hyypi. Fiński obrońca oddał dobry strzał, ale w bramce jeszcze lepiej spisał się Nikolov.

W 12. minucie przebudzili się gospodarze. Groźnie z rzutu wolnego uderzał Caio. Świetną interwencją przy tym strzale popisał się Adler.

W 28. minucie pozornie niegroźny rzut wolny wykonywali gospodarze. W polu karnym fatalnie zachował się Derdiyok, który sfaulował zawodnika Eintrachtu. Sędzia bez wahania wskazał na 11. metr. Karnego na bramkę zamienił Teber.

Odpowiedź Bayeru przyszła pięć minut później. Akcję rozpoczął zagraniem do Derdiyoka Kroos. Szwajcar znakomicie podał do wychodzącego na czystą pozycję Kiesslinga, który nie miał problemów ze zdobyciem wyrównującego gola.

Wynik remisowy utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Kibice nie zdążyli jeszcze zająć swoich miejsc po przerwie, a już było 2:1 dla Bayeru! Podanie Kroosa wykorzystał Kiessling.

W 49. minucie kretynizmem popisał się Schwaab, który brutalnie sfaulował Korkmaza i otrzymał czerwoną kartkę. ?Aptekarze? dzielnie bronili się do 62. minuty. Caio zdecydował się na uderzenie z ponad 30. metrów. Piłka jeszcze odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki Adlera.

Bayer miał szanse na ponowne objęcie prowadzenia, ale pudłowali Vidal, Derdiyok i Kiessling.

W 88. minucie Hyypia uratował gości przed utratą gola wybijając piłkę na rzut rożny spod nóg Altintopa. Po dośrodkowaniu krycie odpuścił Kiessling i z 3. metrów Adlera pokonał Franz.

Co tu dużo mówić. Bayer po raz kolejny traci bramkę w końcówce spotkania. Dzisiejszego dnia we własnym polu karnym fatalnie zachowali się obaj napastnicy ? Derdiyok i Kiessling, którzy sprokurowali dwie bramki dla gospodarzy. Może byłoby inaczej gdyby Schwaab nie zapomniał o rozumie, który prawdopodobnie zostawił w szatni wychodząc na drugą część spotkania.

 

Data: sobota, 3 kwiecień 2010; 17:29;  Źródło: --- Autor: Malas

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Komentarze użytkowników

fcbayern

Grupa: Użytkownicy
Komentarzy: 1
Dołączył: 2010-04-08
Wysłano: 8 kwiecień 2010; 01:43

z tym sukcesem to jednak przesada. ostatnio (5-6lat)nie wiodło się nam najlepiej. w sobotę szykuje się kolejny hit w Bundeslidze. Rozumiem waszą frustrację ale mam nadzieje, że Bayer nie odpuści w tym ani w następnym sezonie. Bundesliga, musi mieć dobre i mocne kluby! Joga Bonito!

martinbm

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 204
Dołączył: 2009-06-30
Wysłano: 4 kwiecień 2010; 08:21

Calli ja również długo kibicuję - 13 lat i podobnie przez to wszystko przechodziłem, z tym że inaczej do tego podchodzę, bo każdy zawód we mnie całą tę miłość wzmacnia. Fakt, że jest ciężko - ale dlatego każdy sukces, każde zwycięstwo nad trudnym rywalem sprawia mi o wiele większą radość mi niż takim kibicom Bayernu, którzy są do tego przyzwyczajeni i zawsze im będzie mało, bo to często kibice nastawieni na sukces - nie ubliżając nikomu, ale często tak jest. I to jest w tym wszystkim jak dla mnie najpiękniejsze i najważniejsze.

Fakt faktem jest teraz ciężko - ale w LM wierzę, podobnie jak w przynajmniej jeden punkt w meczu z Monachium.

Aptekarz

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 255
Dołączył: 2009-07-05
Wysłano: 4 kwiecień 2010; 02:36

Myślę, że ten mecz był mimo wszystko lepszy od spotkania z Schalke. W wysokiej formie wrócił Kiess, Barnetta też spisuje się dobrze. Każda drużyna z czołówki przechodziła w tym sezonie kryzys, nam się zdarzył <jak zwykle> pod koniec. O mistrzostwie już chyba nikt nie myśli, walka rozchodzi się o 3 miejsce.
Bayern będzie z pewnością faworytem, ale nie jesteśmy bez szans. Biorę pod uwagę ewentualność, że spadniemy za tydzień na 4 pozycje, ale sezon trwa 34 kolejki. I nawet jak podwinie nam się noga to musimy udowodnić w następnych spotkaniach, że stać nas na LM.

Calli

Grupa: Użytkownicy
Komentarzy: 3
Dołączył: 2009-12-22
Wysłano: 4 kwiecień 2010; 02:07

@Luki@Malas@reszta marzycieli
Czy waszym zdaniem po ostatnich 5 meczach wskaznik formy naszej druzyny pokazuje do gory czy na dol???Czy uwazacie ze w takiej formie jaka obecnie prezentuja nasi ulubiency jestesmy w stanie pokonac Bayern???Badzcie realistami a nie marzycielami!!!Oczywiscie ze bylbym szczesliwy gdyby nam sie udalo akurat w meczu z Bayernem wyjsc z tego dolka,ale jest to moim zdaniem malo prawdopodobne,tym bardziej ze Bayern znowu sie pozbieral.Jezeli ktorys z was jeszcze po dzisiejszym meczu wierzy w mistrzostwo to sie grubo myli.BVB jest juz 1 punkt za nami,a biorac pod uwage reszte kolejek ktore mamy do rozegrania nie bedzie latwo utrzymac sie nawet na 3 miejscu.Znajac zycie (a troche juz z nimi przeszedlem) w najlepszym przypadku osiagniemy EL platz.Powoli zaczynam w to wierzyc co kiedys powiedzial pewien manager o imieniu Uli.H,a mianowicie:"...Leverkusen wird nicht mal in 100 Jahren Deutscher Meister..."
W tym sezonie myslalem ze nasze marzenie w koncu sie spelni,ale znowu sie mylilem.I tak jest zawsze!!!Dzien swistaka!!
Jestem zagorzalym kibicem juz od mojego 10-ego roku zycia czyli juz 22 lata.Przezylem z ta druzyna wszystkie wzloty i upadki.W 2000r.bylem w Unterhaching,w 2002 w Glasgow i w Berlinie i mozecie mi wierzyc ze pomimo tego ze kocham ten klub to mam czasami ich serdecznie dosyc!!!
Czasami wydaje mi sie ze nad naszym klubem wisi jakas klatwa!!!No coz..trza byc dobrej mysli i wierzyc ze ktoregos dnia ktos nas z niej wybawi.
WESOLYCH SWIAT!!!
















martinbm

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 204
Dołączył: 2009-06-30
Wysłano: 3 kwiecień 2010; 22:27

Nie no spokojnie, myślę, że wielu z nas miało podobne myśli po meczu - bo złość była niesamowita pewnie. I każdy ją wyraża w inny sposób. Najważniejsze by od Bayeru się nie odwrócić.

Obiektywnie patrząc, czeka nas trudny mecz za tydzień, ale na pewno nie jesteśmy w nim bez szans.

SVB!!

Luki

Grupa: Użytkownicy
Komentarzy: 9
Dołączył: 2010-03-13
Wysłano: 3 kwiecień 2010; 22:17

Zgadzam się z Malasem co z Ciebie za kibic jak wszystko zakładasz z góry.Jak sie nie uda zdobyć mistrzostwa to trudno przynajmniej się starali . Jest jeszcze szansa na LM i aby utrzymali to 3 miejsce i będzie git :)

POZDRAWIAM :)

Malas

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 40
Dołączył: 2008-12-18
Wysłano: 3 kwiecień 2010; 18:36

Co z Ciebie za kibic skoro już skazujesz Bayer na porażkę w meczu, który odbędzie się za tydzień?

Calli

Grupa: Użytkownicy
Komentarzy: 3
Dołączył: 2009-12-22
Wysłano: 3 kwiecień 2010; 18:31

Co za patałachy!!!
A mogliśmy to wygrać,gdyby nie Schwaab!!!Co za głupi i nie potrzebny faul!!!
W przyszły weekend czeka Bayern i znów będą baty....
W takiej forie nie mamy nic do szukania nawet w Europa League!!!
Jedes Jahr die gleiche SCHEISSE!!!

Igneus

Grupa: Użytkownicy
Komentarzy: 10
Dołączył: 2010-03-16
Wysłano: 3 kwiecień 2010; 18:13

No to mamy po mistrzostwie... :(

« poprzednia 1 następna »



MECZE BAYERU LEVERKUSEN
  • NASTĘPNY
  • POPRZEDNI
1899 Hoffenheim
1-4
Bayer 04 Leverkusen
2018.01.20, godz. 20:30 / 19. kolejka
TABELA LIGOWA
p. Drużyna M Z R P PKT
1 Bayern Monachium 19 15 2 2 47
2 Bayer 04 Leverkusen 19 8 7 4 31
3 FC Schalke 04 19 8 7 4 31
4 RB Leipzig 19 9 4 6 31
5 Bor. Mönchengladbach 19 9 4 6 31
STRZELCY
1. Volland Kevin 10
2. Bailey Leon 7
3. Alario Lucas 5
4. Brandt Julian 4
5. Mehmedi Admir 2
ANKIETA
Heiko Herrlich...
...to trener na lata, który zapewni nam powrót do górnej połowy tabeli!

...to rozwiązanie tymczasowe, po sezonie trzeba szukać nowego trenera.

...to jakieś nieporozumienie, trzeba szukać kogoś na gwałt, póki jeszcze nie bijemy się o utrzymanie!

facebook
STATYSTYKI
Na stronie przebywa obecnie 79 osób - 79 gości
i 0 użytkowników