Dzisiaj jest wtorek, 12 grudzień 2017. 17:09



Wciśnij ESC, aby zamknąć


Bez Castro w meczu z Hannoverem

Gonzalo Castro nie wystąpi w sobotnim meczu z Hannoverem. Uraz, którego nabawił się w meczu ze Stuttgartem jest na tyle poważny, że wystawienie w składzie Castro w najbliższym meczu, jest niemożliwe.

22-letni obrońca zszedł z boiska w Stuttgarcie jeszcze w pierwszej połowie, a zastąpił go Hans Sarpei, który w weekend na BayArenie powinien wybiec w podstawowym składzie. Castro natomiast obejrzy mecz z trybun, gdyż ma problemy z mięśniem uda. - Nie jest tak źle, ale w meczu z Hannoverem muszę pauzować. Mam nadzieję, że na mecz z Berlinem już wrócę - tłumaczy Gonzalo.

Bayer przystąpi więc do sobotniego spotkania ze sporymi osłabieniami. Jak już wczoraj informowaliśmy, w sobotę na pewno nie zagra Adler, którego powinien zastąpić Giefer. Na prawej obronie nie wystąpi ani Castro, ani Schwaab, a zastąpi ich wspomniany Sarpei. Pauzującego za czerwoną kartkę Barnettę ma zastąpić Bender. Na dodatek kontuzjowani ciągle są Renato Augusto i Simon Rolfes.

Data: środa, 21 kwiecień 2010; 11:43;  Źródło: werkself.de Autor: martinbm

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Komentarze użytkowników

Aptekarz

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 255
Dołączył: 2009-07-05
Wysłano: 21 kwiecień 2010; 14:46

Myślę, że po takiej fatalnej serii bez zwycięstwa nawet Prądniczanka Prądnik Czerwony Kraków nie została by zlekceważona przez nasz zespół. O motywacje się nie boję, Bayer musi coś udowodnić.

martinbm

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 204
Dołączył: 2009-06-30
Wysłano: 21 kwiecień 2010; 14:36

Oczywiście, że musimy z nimi wygrać, ale nie należy ani trochę zlekceważyć.
Przypominam, że jesienią z nimi zremisowaliśmy i był to dla Hannoveru ostatni punkt na następne parę meczów - bo bodajże kolejne 9 spotkań przegrali.

Aptekarz

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 255
Dołączył: 2009-07-05
Wysłano: 21 kwiecień 2010; 14:33

Znajomego, kibica Hannoveru, przezywam ostatnio 0(0)7 Bond :D Nie mówie, że musimy wygrać tak spektakularnie jak Bayern, ale jeśli nie będziemy potrafili sobie poradzić z tak słabym zespołem, to zwyczajnie nie zasługujemy na miejsce w LM.

konradthfc

Grupa: Użytkownicy
Komentarzy: 33
Dołączył: 2009-12-17
Wysłano: 21 kwiecień 2010; 14:33

Nawet gdyby zagrali w swoim najsilniejszym składzie, Leverkusen pomimo braku podstawowych zawodników będzie faworytem meczu.

martinbm

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 204
Dołączył: 2009-06-30
Wysłano: 21 kwiecień 2010; 14:27

Nie wiem, czy Hanke jest zdrowy - jeśli tak, to ten gościu w każdym momencie może wyskoczyć, zagrać dobry mecz, by potem na parę miesięcy zniknąć z pola widzenia.
Groźny będzie na pewno Schlaudraff, ale i tak nasza defensywa powinna sobie z och atakami radzić.

Aptekarz

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 255
Dołączył: 2009-07-05
Wysłano: 21 kwiecień 2010; 14:09

No nie wiem,czy w ogóle mają jakiegoś zdrowego napastnika, chyba, że z rezerw. Do soboty jest jeszcze kilka dni, więc może ktoś się wykuruje. Oczywiście mam nadzieję, że jednak nie :D

martinbm

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 204
Dołączył: 2009-06-30
Wysłano: 21 kwiecień 2010; 13:51

no to jeśli Ya Konan i Kone nie zagrają, to ich siła ofensywna będzie bardzo niska.

Aptekarz

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 255
Dołączył: 2009-07-05
Wysłano: 21 kwiecień 2010; 13:48

Z tego co ja wiem kontuzji nabawili się: Elson, Kone i Ya Konan. Dobrze, że człowiek-samobój (Haggui) jest zdrowy :D

martinbm

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 204
Dołączył: 2009-06-30
Wysłano: 21 kwiecień 2010; 13:44

No np. z powodu kartek nie zagra wypożyczony z Bayeru Djakpa, który wiosną na lewej stronie spisuje się całkiem przyzwoicie.

Aptekarz

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 255
Dołączył: 2009-07-05
Wysłano: 21 kwiecień 2010; 13:39

Plaga jakaś:/ Ale z tego co wiem to Hannover też ma spore problemy kadrowe.

« poprzednia 1 następna »



MECZE BAYERU LEVERKUSEN
  • NASTĘPNY
  • POPRZEDNI
FC Ingolstadt 04
1-1
Bayer 04 Leverkusen
2017.05.06, godz. 15:30 / 32. kolejka
TABELA LIGOWA
p. Drużyna M Z R P PKT
1 Bayern Monachium 0 0 0 0 0
2 Bor. Mönchengladbach 0 0 0 0 0
3 Borussia Dortmund 0 0 0 0 0
4 1899 Hoffenheim 0 0 0 0 0
5 1. FC Köln 0 0 0 0 0
6 Bayer 04 Leverkusen 0 0 0 0 0
STRZELCY
1. Javier Hernandez 11
2. Calhanoglu Hakan 6
3. Volland Kevin 6
4. Pohjanpalo Joel 6
5. Kai Havertz 4
ANKIETA
Heiko Herrlich...
...to trener na lata, który zapewni nam powrót do górnej połowy tabeli!

...to rozwiązanie tymczasowe, po sezonie trzeba szukać nowego trenera.

...to jakieś nieporozumienie, trzeba szukać kogoś na gwałt, póki jeszcze nie bijemy się o utrzymanie!

facebook
STATYSTYKI
Na stronie przebywa obecnie 130 osób - 129 gości
i 1 użytkowników