Dzisiaj jest sobota, 25 listopad 2017. 10:49



Wciśnij ESC, aby zamknąć


Ballack wróci do Leverkusen?

Bayer Leverkusen jest zainteresowany pozyskaniem pomocnika Chelsea Londyn, Michaela Ballacka. 98-krotny reprezentant Niemiec był już zawodnikiem "Aptekarzy" w latach 1999-2002. Obecnie 34-letni Ballack leczy kontuzję kostki. Z tego powodu, kapitan reprezentacji nie pojechał na Mundial.

- Między Bayerem a Ballackiem zawsze były dobre relacje. Pobyt w Leverkusen był ważnym etapem w jego karierze - mówi prezes Bayeru, Wolfgang Holzhäuser, który dodaje - Inna sprawa, to oczywiście kwestie finansowe, dlatego mam pewne wątpliwości.

Ballacka do powrotu na BayArenę zachęcali kibice "Aspiryn" w meczu pożegnalnym Bernda Schneidera, który był rozgrywany w Leverkusen. W trakcie swojego pobytu w naszym klubie, Ballack był finalistą Ligi Mistrzów i Pucharu Niemiec, jak również dwukrotnie był wicemistrzem Bundesligi z Bayerem.

Jednak jeszcze przed finałem Champions League zdecydował się podpisać kontrakt z Bayernem Monachium, który zaczął obowiązywać od następnego sezonu. W stolicy Bawarii Ballack zagościł cztery lata i przeniósł się do Chelsea Londyn, gdzie gra do dziś. Tegoroczny mistrz Anglii dał mu jednak wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.

Zatrudnieniem Ballacka zainteresowane są również takie kluby, jak Bayern Monachium, Manchester City i Real Madryt, do którego chce go sprowadzić Jose Mourinho, który pracował z Ballackiem będąc trenerem Chelsea. Czy ich oferty będzie w stanie przebić Bayer?

Data: środa, 9 czerwiec 2010; 23:37;  Źródło: ksta.de Autor: martinbm

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Komentarze użytkowników

martinbm

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 204
Dołączył: 2009-06-30
Wysłano: 11 czerwiec 2010; 09:55

On jak dla mnie mógłby grać w pierwszym składzie, jednak za bardzo zmienił swój styl gry. Jeśli ktoś go pamięta grającego u nas bądź w Bayernie, może się srodze rozczarować.

Ballack po 4 latach spędzonych w Anglii gra jak brytyjski rzeźnik. Dużo walki, przerywania akcji, walki o górne piłki - a mało rozgrywania piłki, strzałów z daleka.

W wieku 34 lat prochu już nie wymyśli, dlatego w pierwszym składzie wolę u nas oglądać Rolfesa i Vidala, dając przy tym szanse Benderowi i Samowi.

Jeśli go sprowadzimy, to będzie to chyba bardziej zabieg marketingowy.

konradthfc

Grupa: Użytkownicy
Komentarzy: 33
Dołączył: 2009-12-17
Wysłano: 11 czerwiec 2010; 01:34

Wpadnie kolo na stadion jak gwiazdor i tyle z tego wyjdzie. Nie wiem jak wielkim bólem głowy będą się musieli wykazać kibice Aptekarzy, żeby mu zapłacić tyle kasy. Jak dla mnie - Emiraty i koniec tematu. Dziękuję, dobranoc.

Aptekarz

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 255
Dołączył: 2009-07-05
Wysłano: 10 czerwiec 2010; 16:48

Zgadzam sie z Martinem. Chłopaki walczą od kilku sezonów o miejsce w podstawowym składzie, dają z siebie wszystko,a on miałby grać tylko dlatego, że nazywa sie Michael Ballack. Właściwie nie ma co nawet dyskutować, nie ma opcji, że spełnimy jego wymagania płacowe.

martinbm

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 204
Dołączył: 2009-06-30
Wysłano: 10 czerwiec 2010; 16:18

Mi trudno powiedzieć. Jeśli go sprowadzimy, to on "będzie musiał" grać w pierwszym składzie. Sam nie wiem, czy będzie to dobre rozwiązanie kosztem Rolfes lub Vidala.

Poza tym niepotrzebne jest aby tworzyć w klubie kominy płacowe.

Matinho

Grupa: Użytkownicy
Komentarzy: 38
Dołączył: 2009-06-29
Wysłano: 10 czerwiec 2010; 15:57

Ja osobiście popieram tą inicjatywę i liczę że uda nam się go pozyskać. Przyda nam się zawodnik z jego doświadczeniem, szczególnie myśląc o europejskich pucharach.

Aptekarz

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 255
Dołączył: 2009-07-05
Wysłano: 10 czerwiec 2010; 15:50

Pogrzało ludzi i tyle:p

Matinho

Grupa: Użytkownicy
Komentarzy: 38
Dołączył: 2009-06-29
Wysłano: 10 czerwiec 2010; 15:20

http://www.micha-komm-zurueck.tk/

Aptekarz

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 255
Dołączył: 2009-07-05
Wysłano: 10 czerwiec 2010; 13:16

Mi sie wydaje, że Mourinho go ściągnie do Realu. Chociaż tam sobie nie pogra,za duża konkurencja. W Milanie by sie nadał, przynajmniej pod względem wieku :D

konradthfc

Grupa: Użytkownicy
Komentarzy: 33
Dołączył: 2009-12-17
Wysłano: 10 czerwiec 2010; 09:13

Niech sobie pajac zdupia do Emiratów Arabskich albo do Kuwejtu. Tam sobie pogra z zawodnikami w jego przedziale wiekowym. I tam pewnie nikt nie poskąpi mu 100.000 ojro/funtów/dolarów tygodniowo. Uważam, że i tak by Bayerowi w niczym nie pomógł. 3/4 sezonu na ławie, a do tego blokował by młodszych i bardziej perspektywicznych. A tak to palemki, ciepełko, minimalne zaangażowanie w grę - bo tylko to wystarczy do grania w petro-krajach.

Aptekarz

Grupa: Administratorzy
Komentarzy: 255
Dołączył: 2009-07-05
Wysłano: 10 czerwiec 2010; 00:10

Nie mamy szans z takimi klubami jak Real czy Bayern. Już widze jaką on by sobie pensję zaśpiewał. Ja go nie chce z powrotem :p Pewnie by gwiazdorzył.

« poprzednia 1 następna »



MECZE BAYERU LEVERKUSEN
  • NASTĘPNY
  • POPRZEDNI
FC Ingolstadt 04
1-1
Bayer 04 Leverkusen
2017.05.06, godz. 15:30 / 32. kolejka
TABELA LIGOWA
p. Drużyna M Z R P PKT
1 Bayern Monachium 0 0 0 0 0
2 Bor. Mönchengladbach 0 0 0 0 0
3 Borussia Dortmund 0 0 0 0 0
4 1899 Hoffenheim 0 0 0 0 0
5 1. FC Köln 0 0 0 0 0
6 Bayer 04 Leverkusen 0 0 0 0 0
STRZELCY
1. Javier Hernandez 11
2. Calhanoglu Hakan 6
3. Volland Kevin 6
4. Pohjanpalo Joel 6
5. Kai Havertz 4
ANKIETA
Heiko Herrlich...
...to trener na lata, który zapewni nam powrót do górnej połowy tabeli!

...to rozwiązanie tymczasowe, po sezonie trzeba szukać nowego trenera.

...to jakieś nieporozumienie, trzeba szukać kogoś na gwałt, póki jeszcze nie bijemy się o utrzymanie!

facebook
STATYSTYKI
Na stronie przebywa obecnie 126 osób - 126 gości
i 0 użytkowników