Dzisiaj jest środa, 12 grudzień 2018. 01:35

Adler najlepszym bramkarzem Bundesligi

W głosowaniu magazynu "Kicker", w którym brało udział 228 zawodników Bundesligi, piłkarz Bayeru Leverkusen Rene Adler został wybrany najlepszym bramkarzem Bundesligi w rundzie jesiennej. 24-letni bramkarz wpuścił w 16 występach tylko 13 goli, 8 razy zachowując czyste konto.

Drugie miejsce w kategorii na najlepszego piłkarza rundy jesiennej zajął Stefan Kiessling, który w pierwszej rundzie sezonu zdobył najwięcej bramek w Bundeslidze. Ma ich już na koncie 12. Pierwsze miejsce w tej kategorii zajął zawodnik Werderu Bremen Mesut Özil, a na najniższym stopniu podium uplasował się były zawodnik Bayeru Leverkusen Ze Roberto, który obecnie występuje w Hamburgu.

W ostatniej kategorii na najlepszego trenera triumfował Thomas Tuchel, szkoleniowiec beniaminka z Mainz.

Data: środa, 6 styczeń 2010; 13:51;  Źródło: onet.pl Autor: martinbm