Dzisiaj jest czwartek, 24 wrzesień 2020. 16:18Wciśnij ESC, aby zamknąć


2. zlot kibiców Bayeru- kolejne informacje

Do drugiego zlotu kibiców Bayeru 04 Leverkusen, co raz mniej czasu! Pozostało zaledwie dwa i pół tygodnia- sami widzicie jak ten czas szybko leci! Prezentujemy kilka nowych informacji dotyczących zlotu.

- Do zlotu pozostało jeszcze lekko ponad dwa tygodnie, a pewne jest, że pojawi się na nim przynajmniej dwunastu kibiców, w tym jedna osoba, która przyleci specjalnie z Leverkusen! Mamy jednak nadzieję, że do tego czasu nasza liczba, jeszcze się powiększy- dla żadnego kibica Bayeru miejsca nie zabraknie!

- W trakcie zlotu prowadzona będzie także sprzedaż pierwszej, oficjalnej serii vlepek naszego Fanclubu, w cenie 6zł pakiet dwudziestu naklejek, z których cały zysk przeznaczony będzie na flagę. Tak więc osoby, które pojawią się na zlocie- będą mogły w pierwszej kolejności je nabyć.

- W związku z tym, że podczas naszego spotkania świętować będziemy pierwsze urodziny Fanclubu, nie zabraknie szampana, jak i sporego show, z użyciem pirotechniki! Gwarantujemy- będzie na co popatrzeć!

- Uczestnicy zlotu obowiązkowo zabrać ze sobą muszą także strój sportowy. A przyda się on, gdyż w planach jest rozegranie pojedynku piłkarskiego. UWAGA: Dotyczy też żeńskiej części uczestników!

- Przez to że zlot organizowany jest w trakcie tzw. sezonu ogórkowego, nie dane nam będzie zobaczyć meczu Bayeru na żywo, jak podczas ostatniego zlotu. Wieczorami oglądać będziemy archiwalne mecze- z tej dalszej, jak i bliższej przeszłości. W miejscowym barze, zobaczymy także mecze ćwierćfinałów mistrzostw świata, w których- miejmy nadzieję- dane nam będzie oglądać reprezentację z reprezentantem/ reprezentantami Bayeru Leverkusen.

- Oczywistym jest, że każdy uczestnik powinien odpowiednio przygotować się 'wokalnie'... Specjalnie dla osób, które z przyśpiewkami mają problemy, na forum utworzony został dział ?Śpiewnik?, gdzie znajdziecie teksty hymnu, czy najważniejszych przyśpiewek.

- Znajomość przyśpiewek przyda się na pewno, czy to podczas oglądania archiwalnych spotkań, czy podczas wspólnego grillowania - śpiewów nie zabraknie.

- Pierwszego wieczora, odbędzie się spotkanie integracyjne, podczas którego omówiona zostanie nasza dotychczasowa działalność, plany na najbliższy sezon. Przedstawimy także plan reorganizacji Fanclubu, a być może nawet statut, który obowiązywał będzie od sezonu 2011/12.

Z kibicowskim pozdrowieniem
SVB Polonia Fanclub

 


Link: Temat na forum

Link: Zapraszamy na drugi zlot kibiców Bayeru!

Data: wtorek, 15 czerwiec 2010; 11:10;  Źródło: --- Autor: Matinho

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzyMECZE BAYERU LEVERKUSEN
  • NASTĘPNY
  • POPRZEDNI
1899 Hoffenheim
1-4
Bayer 04 Leverkusen
2018.01.20, godz. 20:30 / 19. kolejka
TABELA LIGOWA
p. Drużyna M Z R P PKT
1 Bayern Monachium 19 15 2 2 47
2 Bayer 04 Leverkusen 19 8 7 4 31
3 FC Schalke 04 19 8 7 4 31
4 RB Leipzig 19 9 4 6 31
5 Bor. Mönchengladbach 19 9 4 6 31
STRZELCY
1. Volland Kevin 10
2. Bailey Leon 7
3. Alario Lucas 5
4. Brandt Julian 4
5. Mehmedi Admir 2
ANKIETA
Heiko Herrlich...
...to trener na lata, który zapewni nam powrót do górnej połowy tabeli!

...to rozwiązanie tymczasowe, po sezonie trzeba szukać nowego trenera.

...to jakieś nieporozumienie, trzeba szukać kogoś na gwałt, póki jeszcze nie bijemy się o utrzymanie!

facebook
STATYSTYKI
Na stronie przebywa obecnie 161 osób - 160 gości
i 1 użytkowników

Na stronie dotychczas ukazało się: 2442 newsów i 1166 komentarzy


olej kokosowy - w diecie dla sportowców
Tak dla Kadry - Reprezentacja, Kadra
Tottenham Hotspur